Svatební video - ukázky

Poutavé video tvořím za použití kamerových pojezdů, steadicamu, stativů. Pro natáčení také používám světelné objektivy a zrcadlovky Canon 1Dx MarkII, 5DII, 5DIII, 200D.

Pro zachycení kvalitního zvuku (projev, hudba...) za špatných podmínek ( kostel, venku) můžeme použít nezávislé audiorecordéry, microporty, směrové mikrofony atd. Např. v kostele je zachycen proslov bez ozvěn a je rozumět. Použití je třeba předem domluvit.

- Běžně předávám video z celé svatby v délce dle vašeho požadavku a k tomu krátký videoklip (cca 3 - 5 minut), podložený hudbou.

- Natáčím kamerou Sony Full HD, nebo zrcadlovkami ve vysokém rozlišení Full HD 16:9 včetně střihu ve vysokém rozlišení na profesionální videostřižně . 

- Mohu použít současně několik kamer včetně asistenta.
- Svatební videozáznam natočím a sestřihám dle vašich požadavků i ohledně délky. Můžete přinést svoje vlastní amatérské video, které začlením do profesionálního svatebního videa. Do videa vložím svatební oznámení, fotografie z vašeho alba a podložím hudbou. Navíc běžně přidávám zpomalené záběry, romantické záběry z focení, hraný videoklip, závěrečnou rekapitulaci, popř. samostatný videoklip na písničku. Výsledné video předám na USB paměti (flash), nebo na DVD (příp. na jiném paměťovém médiu).
- Aby bylo vše dle Vašich představ, doporučuji společnou schůzku, na které dohodneme průběh svatby, upřesníme Vaše představy a požadavky. Také mohu poradit a předat vlastní zkušenosti ze svateb.

Videozáznamy svatby

– svatební den, popř. jen část svatby nyní ve vysokém rozlišení  FULL HD (1980x1080)